0-800-212-581
Режим роботи пн-пт з 9.00 до 18.00
Залиште телефон
і ми Вам передзвонимо
Порівняння
У списку 0 товарів

Гарантія на товар

Загальна інформація

Термін служби принтерів і багатофункціональних пристроїв (БФП) встановлений за умови дотримання правил експлуатації та своєчасної заміни картриджів і деталей, що мають обмежений ресурс (ролики захоплення, подачі (протягання) паперу, гальмівні площадки , фьюзер і т.п.). Перелік таких деталей і їх ресурс вказаний у Інструкції користувача для кожної конкретної моделі.

Ми настійно рекомендуємо Вам звертатися в сервісні центри, якщо у Вас виникнуть які-небудь проблеми, пов'язані з експлуатацією та працездатністю виробів і продуктів.

Щоб уникнути непорозумінь переконливо просимо Вас уважно вивчити Керівництво користувача, умови гарантійних зобов'язань, перевірити правильність заповнення гарантійного талона. Гарантійний талон дійсний тільки при наявності правильно і чітко вказаних: моделі, серійного номера виробу, дати продажу, чітких печаток фірми-продавця, підпису покупця. Модель і серійний номер виробу повинні відповідати вказаним в гарантійному талоні.

Обмеження гарантії

При порушенні цих умов, а так само у разі, коли дані, зазначені в гарантійному талоні змінені, стерті або переписані, гарантійний талон визнається недійсним.

У цьому випадку рекомендуємо Вам звернутися до продавця для отримання нового гарантійного талона, відповідає вищевказаним умовам. У випадку, якщо дату продажу встановити неможливо, відповідно до законодавства про захист прав споживачів, гарантійний строк обчислюється з дати виготовлення виробу.