0-800-212-581
Режим роботи пн-пт з 9.00 до 18.00
Залиште телефон
і ми Вам передзвонимо
Порівняння
У списку 0 товарів

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення

Оформлення Замовлення відбувається в кілька кроків. Складного нічого немає, буде потрібно всього лише заповнити форму. Звертайте увагу на поля, обов'язкові для заповнення: ці відомості ми просимо не з цікавості, вони потрібні для правильного оформлення Вашого замовлення і оперативної доставки.

Для тих, хто не любить заповнювати форми і воліє живе людське спілкування, працює Служба замовлення по телефону. Для тих, кому зручно, що б йому передзвонили в зазначений час і взяли Замовлення, на сайті організований сервіс Зворотного дзвінка, скористатися яким можна в картці обраного товару.

Отримавши Замовлення, наш продавець зв'яжеться з вами по вказаному телефону, щоб всі підтвердити й уточнити термін доставки. Після чого до вас приїде наш кур'єр, який привезе Замовлення і прийме платіж.

При безготівковій оплаті (є не у всіх регіонах) Замовлення наш продавець виставить вам рахунок за обрані товари. Потрібно оплатити рахунок протягом трьох банківських днів, після чого Замовлення буде відправлено вам з кур'єром.