0-800-212-581
Режим роботи пн-пт з 9.00 до 18.00
Залиште телефон
і ми Вам передзвонимо
Порівняння
У списку 0 товарів

Про компанію

Інтернет магазин — сайт, який торгує товарами в інтернеті. Дозволяє користувачам сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення в мережі Інтернет. 

Вибравши необхідні товари або послуги, користувач зазвичай має можливість тут же на сайті вибрати метод оплати і доставки. Сукупність відібраних товарів, спосіб оплати і доставки являють собою закінчений замовлення, яке оформляється на сайті шляхом повідомлення мінімально необхідної інформації про покупця. Інформація про покупця може зберігатися в базі даних магазину якщо бізнес-модель магазину розрахована на повторні покупки, або ж відправлятися разово. 

Відстеження ведеться за допомогою методів веб-аналітики. Часто при оформленні замовлення передбачається можливість повідомити деякі додаткові побажання від покупця продавцю.


Однак, в цьому випадку слід бути обережним, оскільки довести неотримання товару електронним способом істотно складніше, ніж у випадку фізичної доставки.

За даними опитування порталу Mail.ru необхідність реєстрації при замовленні товару або послуги часто заважає користувачам здійснювати покупки в інтернет-магазинах. В інтернет-магазинах, розрахованих на повторні покупки, також ведеться відстеження повернень відвідувача і історія покупок. Крім того, існують сайти, в яких замовлення приймаються за телефоном, електронною поштою, Jabber або ICQ.